Figyelem!! A start időpontja változott!
A túra A Pedál Király kupasorozat része!
Útvonal: Kecskemét >> Nagykörős >> Nyársapát >> Cegléd >> Tápiószőlős >> Tápiószele >> Farmos >> Jászberény >> Jászárokszállás >> Vámosgyörk >> Atkár >> Gyöngyöshalász >> Gyöngyös >> Kékestető >> Parád >> Recsk >> Sirok >> Egerbakta >> Eger >> Egerbakta >> Pétervására >> Nemti >> Bátorterenye >> Salgótarján >> Kishartyán >> Ságújfalu >> Karacsság >> Szalmatercs >> Endrefalva >> Szécsény >> Őrhalom >> Balassagyarmat >> Ipolyszög >> Dejtár >> Ipolyvece >> Drégelypalánk >> Ipolyság (Šahy) >> Bernecbaráti >> Kemence >> Vámosmikola >> Ipolytölgyes >> Letkés >> Ipolyszalka (Salka) >> Garamkövesd (Kamenica nad Hronom) >> Párkány (Štúrovo) >> Esztergom >> Tát >> Tokodi pincevölgy >> Bajna >> Szomor >> Zsámbék >> Bicske >> Vértesboglár >> Csákvár >> Lovasberény >> Nadap >> Gárdony >>Zichyújfalu >> Sárosd >> Hantos >> Mezőfalva >> Daruszentmiklós >> Dunaföldvár >> Solt >> Dunatetétlen >> Akasztó >> Kiskőrös >> Páhi >> Izsák >> Ágasegyháza >> Ballószög >> Kecskemét
A túra adatai:
Ellenőrzőpontok, szintidők:
Ellenőrző pont: | Távolság (Km): | Nyitási idő: | Zárási idő: |
Kecskemét | 0 | 09:00 | 10:00 |
Kékestető | 131 | 12:51 | 17:44 |
Eger | 182 | 14:21 | 21:08 |
Ipolyság (Šahy) | 316 | 18:30 | Vasárnap 06:40 |
Tokodi Pincevölgy | 373 | 20:17 | Vasárnap 09:52 |
Csákvár | 427 | 22:02 | Vasárnap 13:28 |
Kiskőrös | 555 | Vasárnap 02:18 | Vasárnap 22:00 |
Kecskemét | 610 | Vasárnap 03:48 | Hétfő 01:00 |
Az eredeti térképfájlt a lap alján található linken letölthető.
A részvétel feltételei:
A túra leírása, itinere és gpx file-ja letölthető innen:
gpx (a neked megfelelő file formátumot a lap jobb felső sarkában, az export menüpontban tudod kiválasztani)